Říjen 2012

Bored.

26. října 2012 v 13:16 | Perry* |  Deník se zámkem
Tumblr_lu7jldvz411r5jnfco1_500_large
Čauu,čau. Moc se omlouvám za tu neaktivitu na blogu, ale když ráno odejdete ven a večer přijdete domů, tak poslední na co se zmůžu je jít do sprchy a nebo si pustit film. Nějak schrnu zážitky.
Ve škole? Asi to tam nepřežiju. Ve třídě bych polovinu lidí pozabíjela a učitelce matiky nejradši vyškrábala oči. Prostě .. Nesnašim matiku! A není nic horšího. Snad nemáme tu blbost v rodině. nevermind. A jinak? Jinak nejspíš ani není co psát. Ale i přesto jsem se prostě musela ozvat. Včera jsem byla venku se Z. a L. .. Sestra L. měla narozeniny, takže jsme šli do tesca koupit nějakou svíčku, nebo co se nakonec kupovalo. Jak jsme šli z tesca, tak jsme potkali T. , E. a ještě nějakou holku. Ani nevím jak se jmenovala. Pak zavolala Z. jedna její kámoška, jestli by nechtěla dojít na cigo. Všichni nažhavení šli za něma, až všichni spokojeně dokouřili (zní to divně, já vím.) tak jsme se nenápadně odpojili a šli jsme ještě s L. ke Z. domů. Tam jsme potkali sestru Z. s její kámoškou, který šli na trenál , takže jsme šli s něma. Od tam jsme šli zase k Z. domů, kde to teprve začalo. Musim řict, že takhle sem se dlouho nezasmála, bičis.
No a to je asi tak všechno co bych vám řekla. Dneska ještě nemám naplánovanej. Nejspíš půjdu kolem 14:00 ven, kolem páté k Z. a pak na bruslák. V sobotu nebo v neděli se ozvu, alohaaa.

Here,here,here

24. října 2012 v 19:20 | M* |  Deník se zámkem
Tumblr_mceqbx9es71r4tkuao1_500_large
Lidi, zachraňte mě někdo . Děsně se poslední dobou nudím .. Tak mě napadlo , že bych vám sem mohla dát kontakt na mě .. Že bychom si normálně psali na fb. Jen tak .. Na zabití nudy dobrej nápad, ne ? :) Jestli na mě chcete fejsbuuk, tak mi napište do komentářů, jestli by ste byli schopní, jelikož můj profil do článku vážně cpát nebudu .. ( ;D ) . Na blog napíšu dnes, možná až zítra, pa.

Komentáře,lajky,zprávy..

20. října 2012 v 11:38 | M* |  Deník se zámkem
Moc vás všechny prosím :). Asi před pěti minutama jsem si založila stránku na facebooku. Tak jestli by ste mi nemohli dát lajk :). Klidně oplatím , jestli budete chtít. Zabere to jen pár sekund,díky moc předem ;)).

LAJKUJ ZDE